Nowość

Kosmetyczko-saszetka

„Wstałam, upudrowałam gębę, czekam. Aż mię przejdzie wstręt do pracy.” Zocha Stryjeńska

Nowość

Kosmetyczko-saszetka

„Wstałam, upudrowałam gębę, czekam. Aż mię przejdzie wstręt do pracy.” Zocha Stryjeńska

Cena: 79,99 zł
Wybierz kolor:

„Księżniczka polskiego malarstwa”, zwana też polską Fridą Kahlo. Artystka wszechstronnie utalentowana: malarka, graficzka, ilustratorka, scenografka, projektantka plakatów, zabawek i tkanin. Jedna z najoryginalniejszych osobowości polskiej sztuki. Jej dzieła, czerpiące m.in. z tradycji ludowej i mitologii słowiańskiej, są jednymi z symboli dwudziestolecia międzywojennego.

Mistrzowsko władała również piórem. Jej pamiętniki, pisane oryginalną manierą, są barwnym obrazem epoki (a także kopalnią błyskotliwych bon motów).

Zofia Stryjeńska z domu Lubańska (13 V 1891 - 28 II 1976)


Duża i pojemna kosmetyczka z zawieszką, zamykana na zamek błyskawiczny, z podszewką i praktyczną kieszonką w środku (również zapinaną na zamek).

Niezbędna w podróży oraz przydatna na co dzień. Pomieści wszystkie Twoje przybory i akcesoria kosmetyczne (a nawet więcej :) )

Uszyta z miłej w dotyku, odpornej na wilgoć i trudnopalnej gąbki neoprenowej o grubości 8 mm, która w razie upadku uchroni zawartość przed uszkodzeniem.

Wymiary: szerokość 29 cm x wysokość 20 cm x głębokość 8 cm.

Kosmetyczka zapakowana jest w ozdobną, satynową sakiewkę w kolorze czarnym, która może być wykorzystana np. do przechowywania bielizny. Całość stanowi idealny prezent dla każdej podróżniczki.

Zaprojektowana i uszyta w Polsce.