Nowość

Kosmetyczko-saszetka

„I know who I was when I got up this morning...” (Alice in Wonderland)

Nowość

Kosmetyczko-saszetka

„I know who I was when I got up this morning...” (Alice in Wonderland)

Cena: 76,99 zł
Wybierz kolor:

„[...]
The Caterpillar and Alice looked at each other for some time in silence : at last the Caterpillar took the hookah out of its mouth, and addressed her in a languid, sleepy voice.

Who are you ?” said the Caterpillar. This was not an encouraging opening for a conversation. Alice replied, rather shyly, „I—I hardly know, sir, just at present—at least I know who I was when I got up this morning, but I think I must have been changed several times since then.
[...]”

Lewis Carroll „Alice's Adventures in Wonderland” (1865)


 

Duża i pojemna kosmetyczka z zawieszką, zamykana na zamek błyskawiczny, z podszewką i praktyczną kieszonką w środku (również zapinaną na zamek).

Niezbędna w podróży nie tylko do Krainy Czarów ;) Pomieści wszystkie Twoje przybory i akcesoria kosmetyczne (a nawet więcej :) )

Uszyta z miłej w dotyku, odpornej na wilgoć i trudnopalnej gąbki neoprenowej o grubości 8 mm, która w razie upadku uchroni zawartość przed uszkodzeniem.

Wymiary: szerokość 29 cm x wysokość 20 cm x głębokość 8 cm.

Kosmetyczka zapakowana jest w ozdobną, satynową sakiewkę w kolorze czarnym, która może być wykorzystana np. do przechowywania bielizny. Całość stanowi idealny prezent dla każdej miłośniczki przygód Alicji.

Zaprojektowana i uszyta w Polsce.

#Alice_in_Wonderland | #na_prezent_dla_Mamy